• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gene sayfaya ulaşım yok galiba😞

Merhabalar,

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden giriş yapamıyorum. yaklaşık 3 haftadır deniyorum.
Tc Kimlik numaram ve e-devlet şifremi girdikten sonra tekrar giriş sayfasına yönlendiriyor.
Yanlış linkle mi bağlanmayı deniyorum? Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, egıtım modulu kapandı . pazar gunu sınav olacak. sınav yıne aynı ue.csgb.gov.tr uzerınden mı olacak?

Ucret odememız vs bırsey gerekıyor mu suan ıcn?

tesekkurler bılgılendırme ıcın

17.12.2021 tarihi eğitim bitiş olarak belirtilmiş, şuan açılıyor olması gerekmez mi ?
Ücret ödemesi sınavı geçmiş olanlar sonrasında ödeyecekler
eğitim takvimi.JPG

arkadaslar whatsapp grubu vs var mı acaba? sınav ıcın ıyı olabılır

Sitede büyük bir yoğunluk var, sınav çok sağlıklı gerçekleşmeyecek.

evet ue.eçbs e bıle gırıs yapamadım daha

sınava tıklıyorum hizmet kullanılmıyor diye uyarı veriyor

sınav başlayalı 11 dakika oldu ve sisteme hala giriş yapamıyorum.

Şimdi de çıkarıldınız diyor arkadaş ben hiç bir şey yapmasam da atıyor sistem. 500 hatası veriyor.