• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

29. soruda hiçbir şey yapmadığım halde sınavdan attı. Sınavı tamamla butonuna tıkladım ama hala devam ediyor gözüküyor. Nasıl bir sistem bu ya! Soruları normal bir şekilde çözmeye devam ediyordum. Şimdi derdimizi kime anlatacağız?

Önceki cevapları görüntüle…
Bakanlık tarafından aşağıdaki mesaj tüm kullanıcılara gönderilmiş olup, mesaj içerisindeki "3grup" kelimesi kursiyerler tarafından "3. grupta yer almaktasınız..." olarak anlaşılmıştır :)
Mesajı dikkatli okumayan ve sınava girmediği tarafımızca teyit edilen kursiyerler bir sonraki sınava girmeleri sağlanmıştır.

Sayın İlgili,
AAT Kentsel D sınıfı sınavları bugün saat 09:00 - 12:50 saatleri arasında 3grup halinde yapılacak olup eğitim grup bilginize eDevlet ile giriş yaptıktan sonra "
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
" sayfasından EĞİTİM SÜRECİ butonuna tıklayarak görüntülüyebilirsiniz.

İletişim: uzaktanegitim@csb.gov.tr

3. grup sınavında saat aralığı 12.00 - 12.59 olarak gösteriliyordu. Ben 50 soru 50 dakikada yapılacak dendi diye sınavı 12.50'den önce bitirdim. Fakat sınav gerçekten de 12.59'a kadar sürmüş gibi görünüyor. Endüstriyel sınavında da bitiş saati 12.59 olarak görünüyor. Sıkıntı olmayacaksa endüstriyelde12.59'a kadar sınava devam edebilirim sanırım ?

14.29'a kadar süre var. 14:24'de sınavı tamamla butonuna bastım. ekran değişikliği yaptığım için (yapmadığım halde) sistemden attı ve 5 dk boyunca sisteme tekrar girmedi. bence asıl sınıfta kalan bu sınav sistemini 2 senedir hazırlayamayan bakanlıktır.

Seneye online değil de sınıflarda yapsalar da yine bir ton sorun çıkarır bunlar. Emeklerimize yazık!

sınavı tamamla butonuna basamadan sınav süresini bitirdik diyelim sistem bizi sınavdan bi güzel fırlatıp attı iyi güzel de biz şimdi sınava girdik mi oluyoruz? girmedik mi oluyoruz? yaptığımız soruları kabul ediyorlar mı? yoksa sınava girmedi gibi algılayıp başarısız mı sayıyor? geçen sene puan durumu da yoktu o yüzden başarısız durumunu neye göre yorumladılar bilemiyoruz tabi

B sınıfı endüstriyel aat sınavında sinavı tamamladıktan sonra sayfadan ayrılmama rağmen ekran değişikliği yapıldığına dair uyarı yazısı çıktı. Bu şekilde bir problemle karşılaşan oldu mu?

D Grubu Evsel'de bir sorunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Ham atıksu ile ilgiliydi sanırım

Sınavı tamamladınız ibaresini aldıktan sonra sistemden çıktım. Şimdi kontrol amaçlı girdim tamamlanan %0.0 yazıyor. Yaşayan var mı bu durumu ? Endüstriyel D

Anonim (587f)Umarım anlık yüklenmistir.sınavı bitirdikten sonra sinaviniz sona erdi yazisi cikti. Sayfa yeniliyim dedim tekrar sınava katıl butonu cıktı tamamlama %0 yaziyordu.girmedim sistemden tamamen ciktim.tekrar da girmedi zaten.umarim puanlar yazar da basarisiz olursak neden basarisiz oldugumuzu anlariz.yoksa ikilemde kalicaz.