• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Atıksu Arıtma Tesisi Tesis Sorumlusu Eğitim ve Sınavları Duyurusu - 11 Kasım 2021

Merhaba,

2021 Yılı AAT Tesis Sorumlusu Eğitimi için eğitim ve sınavlar ile ilgili duyuru yayımlandı.

Eğitim SınıfıEğitim BaşlangıçEğitim BitişSınav Tarihi
Kentsel/Endüstriyel A16 Kasım 202124 Aralık 202126 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel B16 Kasım 202124 Aralık 202125 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel C16 Kasım 202117 Aralık 202119 Aralık 2021
Kentsel/Endüstriyel D16 Kasım 202110 Aralık 202112 Aralık 2021

Kaynak:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

B sınıfı endüstriyel aat sınavında sinavı tamamladıktan sonra sayfadan ayrılmama rağmen ekran değişikliği yapıldığına dair uyarı yazısı çıktı. Bu şekilde bir problemle karşılaşan oldu mu?

Önceki cevapları görüntüle…
Sınavı tamamladınız ibaresini aldıktan sonra sistemden çıktım. Şimdi kontrol amaçlı girdim tamamlanan %0.0 yazıyor. Yaşayan var mı bu durumu ? Endüstriyel D

Önceki cevapları görüntüle…
Anonim (587f)Umarım anlık yüklenmistir.sınavı bitirdikten sonra sinaviniz sona erdi yazisi cikti. Sayfa yeniliyim dedim tekrar sınava katıl butonu cıktı tamamlama %0 yaziyordu.girmedim sistemden tamamen ciktim.tekrar da girmedi zaten.umarim puanlar yazar da basarisiz olursak neden basarisiz oldugumuzu anlariz.yoksa ikilemde kalicaz.

Yok ben yaşamadım %100 gözükmekte. Sınavda umarım başarılı olmuşsunuzdur.

Sınavda log kayıtları incelencektir şeklinde uyarı verdi, bu ne oluyor bilen var mıdır?

Kentsel & Endüstriyel A sınavlarına girdim. Her iki sınavda da tekrar eden bir soru, hatalı bir soru bulunuyordu. Bu gibi durumları mail atan arkadaşlar olacaktır. Nasıl bir uygulama düşünmektesiniz? 35 doğru şartı aşağıya mı düşecek yoksa sorulardan hatalı olanlar çıkartılıp %70 doğru cevap verenler mi geçirilecek? Bilgi verebilirseniz seviniriz. Bu arada sistemsel açıdan hiçbir problem yaşamadım sınavda. @mustafa3434

Sınav sonuçları ne zaman açıklanır acaba?
Bu arada Endüstriyel A sınavında sınavı 15:50 de tamamladım ancak sistemden kontrol ettiğimde %0.00 gözüküyordu. Birçok kişide aynı hata olmuş sanırım, çok kötü bir teknik altyapı altında sınava 5 dk önceden girmeye çalışmama rağmen 15:04 te ancak başlayabilmiştim.

Sonuçlar ne zaman acıklanacak bılgı varmı acaba?