Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin lisans sayfasında protokol işlemi gerçekleştirmek

Konu, 'ARŞİV' kısmında Zeynep Orhun tarafından paylaşıldı.

 1. Zeynep Orhun

  Zeynep Orhun CMNet Üyesi

  Arkadaşlar an itibari ile çalıştığım firmayı sistemde kayıtlı tesisim yapmaya çalışıyorum. Sorunum şu ki firmada 2 ortak var birinin üzerinde başladık işlemleri yapmaya ama mobil imzayı diğeri aldı. Şu an ben yazılım portalına giriş yaptığımda tesis işlemleri adımından işletmemi seçiyorum. ancak benim vekaletnamemi yükledikten sonra işletme yetkilisi sıfatı ile ve mobil imzasını kullanarak genel müdürümüzün bunu onaylaması gerekmiyor mu? ya da adımlarda bir karışıklık mı yaptım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.
   
 2. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  Mobil imzası olmayan yetkiliyi silip sadece diğeri ile işleme devam edebiliyorsunuz sanırım. Ayrıca ben yetkili yerine de kendim imza attım, sistem sorun vermedi ama bakanlıktan sonradan bir sorun olur mu bilmem.
   
 3. Zeynep Orhun

  Zeynep Orhun CMNet Üyesi

  aynen benim de öyle oldu ikisini de ben imzaladım, şirketin bana verdiği vekalet belgesini kaydedemedim bir de :( gerekli mi acaba?
   
 4. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  bayağı uğraşmıştım ben de. noter onaysız vekaletname yükledim:) gerekli mi değil mi bilmiyorum.
   
 5. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Arkadaşlar eğer işletme yetkilisi olarak kendinizi eklemek istiyorsanız noter onaylı olması şart, eğer işletme yetkilisinin dijital imzası varsa ve kendisi imza yetkisine sahipse vekalet almanıza gerek yok, İşletme protokol işlemlerinde son adım olan Protokol imzaları kısmında hem çevre görevlisi hemde işletme yetkilisi olarak imza attıktan sonra protokol işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Arkadaşlar e-imza yada mobil imza kişiye aittir ve onay için ilgili alanda kimin adı geçiyorsa yalnızca o kişi kendi imzası ile onaylayabilir.
   
 6. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  Ben işlemi bu şekilde gerçekleştirdim, bu bize sorun olarak ne zaman döner. Bir an önce vekaletname çıkarıp, kendimi yetkili yazsam sorun çözülür mü?
   
 7. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Kendinizi işletme yetkilisi olarak eklemeniz için noter onaylı vekaletname almalısınız. Sorunuza cevap "Evet" çözülür :)
   
 8. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

 9. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  çalıştığım firmadan 5 ay önce ayrıldım fakat hala oranın çevre görevlisi olarak sistemde görünüyorum görevli iptalim için ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim
   
 10. http://izinlisans.cevre.gov.tr/---->kendinize ait kullanıcı adı ve şifresi------>kişi bilgileri------>meslek bilgiler------>işten ayrıl kısmını tıklayın
  düzelir sanırım

  belge.png
   
 11. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi


  yardımınız için teşekkür ederim fakat ben danışmanlık firmasında değilde firmanın kendi bünyesinde çevre görevlisiydim bnim portalımda dosya bak kutucuğunun yanındaki güncelle ve işten ayrıl kutucukları yok ne yapmam gerekiyor
   
 12. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Arkadaşım Tesis İşlemleri>>>işletme protokol işlemleri sayfasını tıklarsan orada önceki firmanın adının bulunduğu alanın en sağında bulunan "işten Çıkış Yap" butonu ile işlemini gerçekleştirebilirsin.
   
 13. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  dediğiniz işlemleri yaptım fakat "işten Çıkış Yap'' butonu bende görünmüyor
   
 14. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  kullanıcı adınız nedir?
   
 15. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  beril35
   
  Fatih Özcan bunu beğendi.
 16. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Beril Hanım göremezsiniz çünkü imzanız eksik bu alanı geçmeniz ve yeni firma ile protokol yapmanız için, Tesis İşlemleri>>>işletme Protokol işlemleri den isminizin bulunduğu alanda dijital imzanız ile "imzala/kaydet" butonunu tıklayarak imzalayabilirsiniz.
   
 17. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  sedat bey size ulaşabileceğim bi telefon numarası verebilirmisinz
   
 18. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Beril hanım şu an görüşme halindeyim 0312.586.35.81 nolu telefondan beni arayabilirsiniz. Ancak yapılması gereken işlemi belirttiğim şekilde yaparsanız aramanıza gerek kalmaz.
   
 19. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  yardımınız için çok teşekkür ederim Sedat Bey
   

İlginizi Çekebilir

IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...