Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Cumhuriyet Üniversitesi Çevre mühendisliği mezunlar yemeği - 19 mayıs 2011

Konu, 'ARŞİV' kısmında Raşit Avcı tarafından paylaşıldı.

 1. Raşit Avcı

  Raşit Avcı CMNet Üyesi

  Değerli Arkadaşlarım,

  Öncelikle sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler diliyoruz. Hepinizi saygı ve sevgilerimizle selamlıyoruz. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz mezunlar yemeğimizin, sonuncusunu Hatay Milletvekili Mustafa ÖZTÜRK hocamız ve İSKİ Genel Müdürü Ahmet DEMİR hocamızın katılımı ile gerçekleştirmiştik. Bu güzel organizasyonlar serisine bir yenisini daha eklemek istediğimizi daha önce mail yolu ile duyurmuş ve sizlerden buluşma ile ilgili yer, zaman, mekân ve görüşülecek konular hakkında yorumlarınızı talep etmiştik. Bu kapsamda buluşmamızı biraz uzatmak durumunda kaldık.

  Yapacağımız buluşmanın yerini ve zamanını belirlemiş bulunmaktayız.

  YER: MİHRABAT KORUSU ( MİHRABAT CADDESİ NO:50 KANLICA – İSTANBUL )
  ANASAYFA
  TARİH: 19 Mayıs 2011
  SAAT: 19.00

  Birlikteliğimizin daim olması adına İstanbul içinde ve yakın çevre illerde bulunan arkadaşlarımızın katılımını rica ediyoruz. Önemli olan bir arada olup hoş sohbetler gerçekleştirip birlikte geçirdiğimiz güzel günleri hatırlamak ve birbirleri ile tanışma fırsatı olmayan Cumhuriyet Üniversitesi Çevre Mühendisliğinden mezun arkadaşlarımızın tanışmasına vesile olmaktır.

  Organizasyonumuzda eski mezunlarımızdan Bayındırlık Bakanı Danışmanı Abdullah YİNANÇ Bey abimiz de aramızda bulunacaktır.

  Yemekte herhangi bir menü söz konusu değildir. Menü isteğe bağlı olarak belirlenebilir.

  Tüm arkadaşlarımızın katılımını bekliyoruz. Yemeğe katılacak olan arkadaşlar arama yaparak, sms göndererek veya mail göndererek 15 Mayıs tarihine kadar dönüş yaparlar ise seviniriz.

  TÜM CUMHURİYET ÜNİVERSİTELİ ÇEVRE MÜHENDİSLERİNİ BEKLİYORUZ…

  RAŞİT AVCI
  0536 615 41 62
  rasitavci58@hotmail.com

  Ebubekir KÜLÜNKOĞLU
  0533 487 39 53
  ebubekirkulunkoglu@hotmail.com
   
 2. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu Site Kurucusu

  Bensiz geçecek mi boğazından yemek.
   
 3. Raşit Avcı

  Raşit Avcı CMNet Üyesi

  Sensiz olmaz aslında kardeşim, ama sen geldiğinde bir daha yaparız :)) (Söz ) düzgün bir tarihde gel :))...
   
 4. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici CMNet Üyesi

  Kanka ayıpsın 3G ile bağlanırız sana :)
   
 5. jackalcelep

  jackalcelep CMNet Üyesi

  ya 19 calısmak zorunda olanlar ne yapacak
   
 6. Rıdvan Gödel

  Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

  2 günlük rapor herşeyi çözer Çelebi ;)
   
 7. Raşit Avcı

  Raşit Avcı CMNet Üyesi

  Değerli Arkadaşlarım,

  Öncelikle tüm değerli meslektaşlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyor, sağlıklı ve mutlu günler diliyorum. Geleneksel hale getirmiş olduğumuz mezunlar yemeği serilerine bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayız. 19 Mayıs 2011 Tarihinde Mihrabat Korusunda gerçekleştirmiş olduğumuz mezunlar yemeğimizi 27 meslektaşımız katılımda bulunmuşlardır.

  Organizasyona katılım sağlayan, baş da Bayındırlık ve İskân Bakanı Danışmanı Abdullah YİNANÇ abimiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum.

  Yapmış olduğumuz organizasyonda öğrencilik yıllarımızdaki günlerimizi yad etmiş ve hoş sohbetler gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bunun yanında Çevre Mühendisliğinin mevcut durumu ve mesleki sıkıntılarımız üzerinde durulmuş ve bu sıkıntıların çözüm yollarının neler olduğunun değerlendirmesi yapılmıştır.

  Ayrıca organizasyonda bazı kararlar alınmıştır:
  1- Toplantıda konuştuğumuz ve kararını almış olduğumuz yeni bir oluşum için, önce Cumhuriyet Üniversiteli Çevre Mühendislerini bir araya getirilmesine karar verilmiştir. Bunun gerçekleştirilmesi için ise bir mail grubu oluşturularak yeni oluşum hakkında bilgiler verilmesine karar verilmiştir. Bu yeni oluşum ile ilgili olarak geniş çaplı görüşmeler siz değerli Cumhuriyet Üniversiteli Çevre Mühendislerine sunulacak ve görüşleriniz alınarak, destekleriniz rica edilecektir. Bahsetmiş olduğumuz bu mail grubu şahsım tarafından en kısa zamanda kurularak iletişim bilgileri olan arkadaşlara iletilecektir. İletişim bilgileri bizde bulunmayan arkadaşlar ise bize bilgilerini iletirler ise seviniriz. Bu yeni oluşuma dair genel bilgiler ve detaylar mail grubumuzda yer alacaktır.
  2- Bir sonraki organizasyonun 2 ay sonra gerçekleştirilmesine ve İstanbul – Zeytinburnu’ nda gerçekleştirilmesine karar verilmiştir.
  3- Yapacağımız bir sonraki organizasyonda katılım sayımızı üst düzeyde tutmak adına katılımcıların da bireysel destekleri rica edilerek ulaşabildiğimiz tüm mezunlara ulaşması konusunda çalışmalar yapılması durumu ortaya konulmuştur.

  Saygılarımla…


  Raşit AVCI
  0536 615 41 62
  rasitavci58@hotmail.com
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?