• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

@Eda Taşpınar
onun içinde sistem kurucaklarmış aylık değerlendirme ve iç tetkik için ve ambalaj sistemi tehlikesiz atık olsun bunlarda yenilenecek diyorlar bakalım nekadar doğru göreceğiz.:D

bende alo 181 mehmet bey ile görüştüm banada 1 hafta ek süre verileceğini söyledi.onlarada bakanlıkta yetkililer söylemiş. bende izin lisansa mail gönderdim bana yazılı açıklama yaparmısınız diye.Bugun izin lisans başvurusu için son gün ve ben başvuru yapamıyorum.

Arkadaşlar formun üst kısmında ;Sayın üyeler, Mobil imzada güncelleme problemi bulunmaktadır. Bakanlık tarafından problemin çözümüne yönelik kesin tarih verilememektedir. Bundan dolayı problem yaşayan firmalar çevre ve şehircilik bakanlığı izin lisans dairesi başkanlığına dilekçe ile başvuru yaptığı taktirde bakanlık tarafından gerekli telafi ve yardım çalışmaları yapılacaktır.'' diye duyuru var.

Dilekçe yazan oldu mu? Ne yapcak acaba?

@Hatice Özbir
ben hazırlıyorum dilekçe az sonra kargoya vereceğim, sisteme dekont yüklemesi yapamadığıma dair.

Hem bakanlığa hem de il müdürlüğüne göndereceğim..

@mrtbgcgl
bende kendi firmam için bakanlıktaydım bugün gfb son gün dekont yüklendi ama genel müdür imzasında takılmıştı...

Genel Müdür M. Mustafa Satılmış"""bakıanlık içerisindeki yeni yapılanma sebebiyle lisans başvurularına ek süre tanınacağını bu süre içinde firmaların faaliyetlerine devam edebileceğini, hiç bir memurun cezai işlem uygulayamayacağını, cezai işlem uygulansa dahi bizzat kendisinin iptal edeceğini tüm sorumluluğun bakanlığa ait olacağını söyledi."""

çevre bilgi sistemindeki çalışmanın ise önümüzdeki hafta sonlanacağını öğrendim...

@Kezban Gümüş
sözlü açıklamalara güvenmemek lazım, neden bu konuda yazılı birşey yok ki, herkes tereddüt içinde.
yinede sorunun kendilerinden kaynaklı olduğu bildikleri için ek süre vereceklermiş gibi.

23.50 itibariyle mobil imza düzeldi sanırım. Şu an problem gözükmüyor.

benim de elektronik imza ama hala sıkıntı var :( kayıt başarılı yazısından sonra aşağıdaki hata ekranı geliyor sorun herkeste düzeldi mi acaba ?

upload_2014-1-13_9-27-8.png