• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk. (Yeni)

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar herkese merhabalar,

Eski konumuzu hala Sedat Bey'in görevde olduğunu zannedenlerin sorularıyla zor durumda bıraktığımızı düşünerek kilitlemiş bulunmaktayız. Sorunlarımız ile ilgili burada şu anlık (!) kendi kendimize yardım masası oluşturduk. Umarım birbirimize yardımımız dokunur.

Önemli bir ayrıntı da; Sedat Bey yerine bakanlıkta Cihan Bey'in ilgileneceğini diğer konuda belirtmişti. Cihan Bey'e şu anlık (!) 0.312.410.19.19 'dan ulaşabilirsiniz. Tabi telefonu düşürebilirseniz.

Birbirimize yardımcı olmamız dileğiyle, herkese iyi akşamlar..

@putperest

Onu da yaptık. Hatta şu anda java 6.24'ten başlayarak tek tek deniyorum Java'ları. :D

herkese kolay gelsın ben birsey soracağım tehlikesiz atıklarda cevre bılgı sıstemınden sisteme giriş yapıyorum sonra kütle denge uygulamasını seçiyorum lisans seçimi yaptıktan sonra firma bilgileri bulunamadı diyor bu problemin kaynağı ndir bilen var mı acaba?

Arkadaslar çok basit bir soru soracağım.ÇED Muafiyeti için yapmış olduğumuz başvuruda son durumu öğrenmek üzere İl Çevreye gittim.Aldığım cevabın izahını bekliyorum."Dağıtım yazısını bekliyoruz,sisteme girişini yapacağız." Ne demek istemiş olabilir Ms.Mühendis ?

@Oğuzhan Başıbüyük
Kapsamdisi basvurular da artik online olarak isleniyor. Kapsamdisi gorusunuz ciktiginda, sistem uzerinden yukleme yaparak online olarak yurutulmeye calisiliyor, bahsi gecen dagitim yazisi bu islemler icindir. Yaziniz cikar birkac gune. Iyi calismalar

@Oğuzhan Başıbüyük
yazınız ilgili personele ulaştığında sistemde bilgilerinizi giriyor ve size geçici referans kodu ve şifre veriliyor ona istinaden başvuruyu tamamlıyorsunuz. bu kod ve şifre normalde yazılı size ulaşıyor ama dosya sorumlusu isterse telefonda verebiliyor zaman kaybetmemeniz için. işlemlerinizin hızlanması açısından size şunu söyleye bilirim başvuru yapmış olduğunuz yerin alanının koordinatlarını kml uzantısı türünden dosya olarak yüklemenizi istiyor bunun hazırlarsanız diğer bilgileri hızlıca girebilirsiniz.

Toplama ayırma tesisinde tek mühendis olarak çalışıyorum. Ağustos ayında mobil imzam ile sisteme kendimi atadım. Fakat benden önceki çevre görevlisini sistemden silemedim. Ama o an için sistemde tesise atanmış çevre görevlisi olarak görünüyordum. Şu an izin lisans yenileme yapmam lazım ama "çalışmakta olduğunuz kurum bilgisi okunamamakta uyarısı" veriyor (tesis üzerime kayıtlı gözükmüyor) Tansel Bey yardımcı olmaya çalıştı ama sıkıntım devam ediyor. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Ek' teki hatayı alıyorum, sebebi nedir acaba bilen var mı? üff

Ekli dosyalar

• Yeni Microsoft Word Belgesi (4).pdf
    87.4 KB · Görüntüleme: 57
muhtemelen bakımdan ötürü mobil imza atamıyorsunuz. dün bende aynı sıkıntıyı yaşadım. elektronik imza kullandım oldu.

@İbrahim Uysal
Bunu düzeltmenin bir yolu yok mu acaba? elektronik imzam yok ki..

bizim yapabileceğimiz bir şey olduğunu sanmıyorum. İsterseniz Tansel beye ulaşın.

@Gül Can

Aynı sorunu önceki gün biz de yaşadık. Denemeye devam edin. Arada çalışmaya başlıyor. Aynı gün uzun bekleyişler ve denemeler sonucu imzalamayı başardık.

birşey sormak istiyorum 2 gün öncesine kadar sistemden evrakların görüntülenmesinde sorun yoktu ama 2 gündür bir türlü görüntü alamıyorum java ile ilgili sıkıntı mı var acaba? sürekli error yazısı geliyor.
farklı tarayıcılarda, farklı bilgisayarlarda denedim hatta javayı kaldırıp yenidende yükledim ama sonuç olmuyorrrr..

Arkadaşlar mobil imzada resimdeki hatayı alıyorum. Başka böyle hata alabilen var mı?

İzin Lisans Hatası.jpg