• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Forumda siyaset ve futbol konuları hakkında

Bu konu süresiz olarak sabitlenmiştir.

Forumda siyaset ve futbol tartışmaları yeniden serbest olmalı mı?

• Futbol tartışmaları serbest olmalı

Oy: 11 8.9%
  • Siyasi tartışmalar serbest olmalı

Oy: 3 2.4%
  • Her iki tartışma konusu da serbest olmalı

Oy: 28 22.8%
  • Forumda siyaset yapmak ve futbol üzerine tartışmak yasak olmalı

Oy: 81 65.9%

• Kullanılan toplam oy
    123
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Vitaminsiz bir insana ot demek hakaret demek değildir. Hiçbir şeyi en azından her şeyi konuşamayan, ülkesine ve millete katkı sağlamak için bir şeyler yapmak yerine genelde tarafsız kalan, dünyadaki tek işlevi yeraltı kaynaklarını emerek tüketen insanlara ot denilebilir. Şahsen ben böyle olsam biri ot dese bundan gocunmam. Cevabını veririm ama bu hakaret değil. Hem ot güzel bitkidir sevinirim bile biri ot derse. Esra hanım bana da ot der misiniz? Az gülümseyeyim ya.

Bu arada ortalık yatışmayacak belli. Kendiyle çelişenler, hala tarasız kalanlar, susanlar, laf sokmak için an bekleyenler, tek işlevi beğen butonlarını kullananlar derken sıkıcı olmaya başladı. Bir de iş yıllara kalacaksa benim 9 sene oldu burada ama soğumaya başladım artık.

@Beril Çataltepe hanım yanlış anlaşıldım galiba konunun hala açık olmasından rahatsız değilim, rahatsız olduğum durum verdiğiniz cevabın içinde aslında.. İsteyerek yada istemeyerek bir huzursuzluk yaşandı ben konunun kapatılıp gündemi farklı bir konu ile doldurabiliriz diye düşünüyorum..

@Silinmiş üye 2234 Hala neyi savunuyorsunuz anlayamadım? Esra hanım tamamen hakaret ve küçümseme amacıyla bu benzetmeyi yaptı. Anladığım kadarıyla siz de %66,4'lük kesime ot denmesini normal karşılıyorsunuz. "Hiçbir şeyi en azından her şeyi konuşamayan, ülkesine ve millete katkı sağlamak için bir şeyler yapmak yerine genelde tarafsız kalan, dünyadaki tek işlevi yeraltı kaynaklarını emerek tüketen insanlara ot denilebilir." Bu kişiler bu ithamları haketmiyor. İş yıllara kalacaksa ne demek oluyor? Bundan da mı rahatsız oldunuz ?

@Vitaminsiz Savunmak değil de bundan kötü bir anlam çıkarmaya gerek yok diyorum. Açıklamasını da yaptım zaten. Yıllar derken de şu tarihten beni buradayım şunu yapacağım demecinize karşın öyle bir imada bulundum. Yoksa benden eski üyeler de var yani rahatsız edecek bir şey yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...