• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
  • aa neden ki :) hemen bir daha paylasıyorum. tekrar açılmıyorsa bana mail adresini yaz gönderiyim (:

Ekli dosyalar

• 742b5242d70c131_ek.doc
    178.2 KB · Görüntüleme: 97
Muğla il Milas İlçesinde faaliyette bulunan TAT ve GDT tesisimiz için Araç kullanan, sahada ve tesiste çalışacak çevre görevlisi istihdam etmek istiyoruz.
tel: 252 5150730

Muğla ili Milas ilçesinde faaliyette bulunan TAT ve GDT tesisimiz için, Ehliyeti olan, tam sahada ve tesiste çalışacak Çevre Görevlisi istihdam etmek istiyoruz.
Tel: 252 5150730

Muğla ilinde bulunan AYDIN MUĞLA illerindeki tesislere çevre danışmanlık hizmeti verecek aktif araç kullanabilecek maalesef çevre görevlisi belgesi olan çevre mühendisi aranmaktadır. Acil. İlgilenenler+90 505 284 0259 dan barış bey ile iletişime gecebilir.

Fima Batıçed mühendislik

Kocaeli'de ikamet ediyorum. 8 aydır iş arıyorum. Ehliyetim olmadığı için sürekli reddediliyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

Antalya İli, Manavgat İlçesinde bulunan A.TULUK ÇEVRE DANIŞMANLIK şirketimiz için;
oÇevre Görevlisi belgesine sahip,
oManavgat ve çevresinde ikamet eden, edebilecek,
oÇevre Danışmanlık ve Atık Yönetimi konusunda tecrübeli,
o B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif sürücü olan,
o Sahada aktif görev alabilecek,
oSeyahat engeli olmayan,
o Takım çalışmasına yatkın,
o Askerliğini yapmış (Erkek adaylar için)
o Ms Office programlarına hakim,
o Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
o İnsan ilişkileri ve iletişimi kuvvetli, iyi organize olabilen ve sonuç odaklı çalışabilen,
İlgilenen adayların resimli özgeçmişlerini iletişim adreslerimize göndermesini rica ederiz.
İLETİŞİM:
Alper DEVECİ
E-Posta: info@atuluk.com
Tel: 0533 429 15 15

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...