• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Iş sağlığı ve güvenliği sertifikası

merhaba arkadaşlar.çevre mühendisi son sınıf öğrencisiyim.iş sağlığı ve güvenliği sertifikası almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Merhaba, kamu kurumunda çalışıyorum(mühendis olarak) ama iş güvenliği üzerine değil sertifikayı alsam herhangi bir katkısı (derece, maaş vs) olur mu?

Kardeşim özel sektörde bir klasör dolusu sertifikan olsa bir işe yaramaz,
Çünkü yalama ve yalakalar köşeleri kendi aralarında paylaştıkları için, ağzınla kuş da tutsan sonuç alamazsın,
Fakat devlet sektöründe mutlaka derecene etki eder ve terfi almanda yardımcı olur,
Kolay gelsin.

alınan tüm belgelerin elbet bi faydası dokunur fakat özel sektör belgene falan pek bakmıyor. senin çalışmana verimine işteki aktifliğine ne kadar iş bitirebildiğine firmaya ne kadar kazandırdığınla ilgileniyor.Benim bir sürü belgem var kullandığım 3 tanesi. diğerleri raflarda tozlanmaya devam ediyor.