Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Toplama ayırma tesisi açılması

Konu, 'ARŞİV' kısmında Esra Zengin tarafından paylaşıldı.

 1. Esra Zengin

  Esra Zengin CMNet Üyesi

  Arkadaşlar merhaba,
  yeni bir tat tesisi açılacagında herhangi bir belediye ile sözleşme yapılması zorunlu mu? ilk aşamada 6 aylık geçici çalışma izni veriyor bakanlık. bu süre sonunda belediye ile sözleşme yapılmazsa nolur?
   
 2. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  bu süre içerisinde bir belediye ile anlaşma yapılması gerekiyo, aksi takdirde lisans alınamaz, çünkü bu süre belediye bulmak ve anaşma yapılabilmesi için veriliyor. Eğer herhangi bir belediye ile anlaşma sağlayamıyor iseniz bunu ilgili il çevre müdürlüğüne bildirin. Onlar sorunun çözümü için yardımcı olacaklardır. Gerekirse belediyeye baskı yapıyorlar.
   
 3. Esra Zengin

  Esra Zengin CMNet Üyesi

  teşekkür ederim cevabınız için.aslında belediyenin anlaşmalı olduğu bir firma var ancak hiçbir çalışma ya da eğitim işlemi yapılmıyor. konteyner bile koymadılar hiçbir yere.belediyenin sözleşmeyi fesh etmesi ve bize vermesi için il müdürlüğünün baskı yapması gerekli sanırım.
   
 4. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  evet bu çok da güç olmasa gerek dediğim gibi bu konuda bir dilekçe yazın durumu anlatan. Yazılı kanıt sonra sizi kurtarabilir.
   
 5. Neslihan Öztürk

  Neslihan Öztürk CMNet Üyesi

  anlaşma yapmak istediğiniz belediyenin belde belediyesi olup olmamasına dikkat edin.belde belediyeleriyle sözleşme yaptığınızda lisans alamayabilirsiniz.
   
 6. Esra Zengin

  Esra Zengin CMNet Üyesi

  yok neslihan hnm belde belediye değil.bugün ögrendiğime göre firma pilot bölge olarak tek bir mahalle seçmiş. biz de başka bir mahalle için başvuru yapabiliriz sanırım.
   
 7. Göksel Kurtuluş

  Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

  Tabi ama öncelikle yönetim planını revize etmeniz gerekecek. Ama herşeyden önce sözleşme imzalayıp kendinizi garantiye alın. Sonrasında hazırlanmış olan yönetim planını revize etmek kolay olur.
   

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.