Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

2013 mühendis asgari ücreti hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Hakan Bedel tarafından paylaşıldı.

1. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

evet mail gönderen herkesi arıyorlar

2. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Ne için

3. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Hakan seninle çevre mühendisliği hukuk bürosu mu açsak ?Her türlü hak aranır :)

4. mail bile okumayan biri bana açıklama yapıyor," gönderdiğiniz mail okumadım ama arkadaşlar söyledi...." çok ciddi bir odamız var gercekten, esefle kınadım malesef:(

5. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

aramasıda bi geilşmedir yasemin hanım

6. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Şaka yapıyor olmalısın o nasıl bir ifade arayın sema hanıma söyleyn böyle mi hak arıyorsunuz

7. geçekten:( hak aramak içinde karşındaki kişilerin haktan hukuktan haberi olması lazım bu saatte aramaları bile normal değil iş yerindeyim ne kadar rahat konuşabilirim maille dönsünler niye arıyorlar:mad:

Fatih Közen bunu beğendi.
  8. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Bu olmadı aramıyorlar diiye şikayet ediyoruz arıyorlar mail atsınlar diyorsunuz
    Müsait değilim diyin kapatın gene arasınlar Biz arasınlar diye uğraşıyoruz oraylada mücaddele veriyoruz

Hakan Bedel bunu beğendi.
  9. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Daha ajandamıda göndermediler :) Adana temsilciliği uyuyor kaç kez telefon açtım gene tık yok.

10. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

temsilvilik ajanda göndermez.şubeyi arayın ankara ;)

11. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Temsicilik oda ya bağlı değil mi .Ona iletilen şikayet Ankara ya iletilmiştir.Arasın hergün telefonda konuşmmuyorlar mı zaten.

12. kızacaksınız ama;) mail atın;)cmo@cmo.org.tr

13. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

SGK Hizmet dökümünüzün çıktısını alıp dilekçeye eklemeyi unutmayınız.

14. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Ajanda yerine yönetmelik yada başka bişey göndersler daha güzel olur.Ajandayı zaten şirketlerden alıyoruz.Mailde atmıştım tarafıma ulaşmadı diye.

15. dergi mesela;)banada atın dedi gelince paylaşırım:)

16. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Dergi de olbilir 8 tl yerine 10 tl alsın dergi göndersin ajanda neymiş bizim bakkal bile ajanda ve takvim veriyor :)

17. Aynen katılıyorum yazalım bunu sefer beylerin market bile ajanda veriyor marketten farkınız olsun diye:D

18. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

19. sefertunca

sefertunca CMNet Üyesi

Gerçekten al yegenim al reklam yaparsın diyor hüsam market.Takvim al ajanda al zorla veriyor :)Odaya para veriyorum gene alamıyorum

20. :koptum::komik: birde ajandanın yıl gelmeden dağıtılması gerekmez mi ay bitti ajanda bekliyoruz:)