• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisleri İçin Çevre Görevlisi Eğitimi - Başvuru (2018)

Özgür Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hochreiter Biyogas A.Ş
Selam herkese. 7-21 Mayıs arasında başvuruları alınan eğitime askerde olmam nedeniyle katılamadım (başvuramadım). Sıradaki eğitim döneminin ve başvurularının ne zaman olduğuna dair bilgisi - tahmini olan var mı? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilgili web sitesinde konuyla ilgili bilgi ya da güncel duyuru bulunmamakta.

@burcu00
MERHABA sevgili @burcu00
150 tl olan online eğitime katılım ücretidir.Verdiğiniz ücret karsılığı ÇEVRE GÖREVLİSİ EĞİTİMİNE KATILIM SERTİFİKASI alacaksınız ki belge başvurusunda kullanmak için.....!!.Daha sonrasında ÇEVRE GÖREVLİSİ belgesi ücreti ödüyorsunuz :)

@burcu00 hanım
“Çevre Görevlisi Adayı Uzaktan Eğitim Ücreti” 150 TL olup, adaylar Eğitim Ücretini, önce
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden (yani online uzaktan eğitim portalından) “kaydol” butonuna tıklayarak kayıt yaptırıp bilgilerini yükledikten sonra sistemin vereceği referans numarası ile Türkiye Halk Bankası A.Ş.’ de açılan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı hesabına yatıracaklardır. Ödenen ücret Halk Bankasından otomatik olarak sisteme yüklenecektir. Sisteme ayrıca bir dekont yüklenmeyecektir.ÇEVRE ŞEHİRCİLİĞİN DUYURUSUNDAN ALINTI'da uzaktan eğitim ücreti ibaresi var sizin attıgınız görselde çevre görevlisi belgesi ücreti diyor acaba sistemsel bir sıkıntı mıdır bilemedim? Sanırım bakanlığın verdiği web adresinden değil izin lisans uygulamasından sisteme giirdiniz. işlemlerinizi kontrol edip tekrar deneyin bir de! bakalım yine aynı sıkıntı yaşanacak mı ?

tabi ki sevgili @burcu00 yükleyebilirsin.
Eğitim başvurusu için mezuniyet belgesi/diploma yeterli olacaktır. -Eğitim için başvuruda istenilen bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gerekmektedir. Eğitim ile ilgili her türlü bilgilendirme (başvuru onay-red, eğitime başlama tarihleri vb.) adaylar tarafından başvuru sırasında verilen e-posta adreslerine yapılacaktır.ÇEVRE ŞEHİRCİLİK'ten alıntıdır. :)

Bakanlık yine hiçbir telefona bakmıyor. Bende de yatırılacak tutar 300 TL olarak görünmekte. Ben ücreti yatırıp şuan başvurumu tamamlamak istiyorum fakat hangi tutarı yatırmam gerek bilmiyorum. Bu konuyla ilgili bakanlık ile görüşebilen var mı?

Anlaşılan başvuru ücreti 150 lira, belge ücreti 300 lira. Bizim basvuru icin suanda 150 lira yatirmamiz gerekmekte. Fakat bende referans numarasi yok. Siz uzaktanegitimcsb.gov.tr ye kaydoldugunuzda duyurudaki gibi size referans numarasi verildi mi? Yoksa referans numarasi olarak eyeterlik.cevre.gov.tr adresinde belge ucreti 300 tl yazan alandaki referans numarasini mi kabul edecegiz?

Arkadaslar wp grubu kurdum belge islemleri icin. Belgeye basvuracaklar gruba dahil olabilir, birbirimize yardimci olabiliriz... Daha oncesinde belge alip bu islemlerden anlayan arkadaslarda katilabilirse cok iyi olur.

Davet linki:

Bizler şuan için 150 TL eğitim ücreti sonrasında ise çevre görevlisi belgesi için 300 TL ödeceyeceğiz anladığım kadarıyla yani totalde 450 TL yatırmış olacağız.Doğru mu?
Birde eğitimi tamamlanmadan önce belge ücretini(300 TL) yatırmamız gerekli mi yoksa şuanda yatırmaya gerek yok mu?

@mert053
Ben biraz önce uzaktan eğitim başvurusu esnasında yükledim.Yüklenmesi gerekiyor

MERHABA @mert053
@mert053
diploma ya da mezunıyet belgenızi e devletten cıkan pdf seklınde ya da jpg formatında sizden boyutlandırarak yüklemesi için sizi yönlendiriyor sistem

merhaba @esadclk
@esadclk

Merhaba @Süha BİRKİYE
@Süha BİRKİYE
eğer eğitim başvurusu içinse 300 yatırmadığınız doğru olmuş ÇÜNKÜ 300 lira belge ücreti siz eğitime katılım ücreti ödemelisiniz !!
burdaki linkten eğitim için başvuruyorsunuz değil mi?

Arkadaşlar şu aşamaları takip edin :
1)
dan eğitim portalına girin
2) Yeni eğitime başvura girin
3) Diplomayı jpeg formatında yükledikten sonra mail adresinize referans numarası geliyor
4) O referans numarasıyla halk banka gidip 150 tl yatırıyorsunuz. Sisteme otomatik yansıyor ve tekrar mail geliyor, başvurunuz tamamlanmıştır diye.
5) uzaktan eğitimi tamamladıktan sonra ecbs ye girip ordaki referans numarasına 300 tl yatırıp belgenizi alıyorsunuz.

@Mert Alagöz

buradan kaydol sekmesinden yapıldıgında oluyor arkdsşlar 150 tl oluyor bnde diploma yoktu daha almadığım için e devletten mezun belgesinin ss ni aldım onu yukledım referans kodunu verdi burda aşamları yapınca oluyor

Ekli dosyalar

• çevre belgesi.pdf
    733.9 KB · Görüntüleme: 30
Başvuru kısmında kurum bilgisini ne seçmeliyiz ?
YL ve doktora alanlarını yapayanlar boş bırakıyor , yapanlar ne yazmalı ?
Diplomamızı e-devletten pdf olarak yüklersekte olur mu ?

Ekli dosyalar

• başvuru.png
    başvuru.png
    50.3 KB · Görüntüleme: 13
Başvuru kısmında kurum bilgisini ne seçmeliyiz ?
YL ve doktora alanlarını yapayanlar boş bırakıyor , yapanlar ne yazmalı ?
Diplomamızı e-devletten pdf olarak yüklesekte olur mu ?
Başvuruyu yapmış olanlar yardım edebilir mi?

Ekli dosyalar

• başvuru.png
    başvuru.png
    50.3 KB · Görüntüleme: 14
Pdf kabul etmiyor jpeg olması gerekiyor. kurum bilgisine gelecek olursak bende öyle bir şey çıkmadı sadece diploma ile kayıt oldum.