• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisleri İçin Çevre Görevlisi Eğitimi - Başvuru (2018)

Özgür Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hochreiter Biyogas A.Ş
Selam herkese. 7-21 Mayıs arasında başvuruları alınan eğitime askerde olmam nedeniyle katılamadım (başvuramadım). Sıradaki eğitim döneminin ve başvurularının ne zaman olduğuna dair bilgisi - tahmini olan var mı? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilgili web sitesinde konuyla ilgili bilgi ya da güncel duyuru bulunmamakta.

Arkadaşlar merhaba soruların cevaplarımı aynı mı? Denedim diyenlere güvenerek ilerleyebilir miyiz? Sadece 1. video da mı soru cevaplarında sıkıntı var?

Arkadaslar merhaba videolardan sonra soruları cevaplarına göndere basıyorum silik oluyor buton. Herhangi bi sorun olur mu? Böyle bir durumla karşılaştınızmı?

@Seda ECE
Cevaplar büyük çoğunlukla tutuyor. Bazıları yanlış olsada işe yarar

@Mert Alagöz

Cevaplarda ileride sıkıntı olmadı değil mi hocam sizde? Youtubedakinden mi yaptiniz

Eksiklik bildirimi neyden dolayı gelmiş olabilir?

Vesikalık fotoğraf-pdf
Dekont/makbuz 300 tl -pdf
Mezuniyet Belgesi (e-devlet pdf)
Eğitim tamamlandı.

Sistem şimdi de dosya yüklemeye izin vermiyor.

eyeterlik.cevre.gov.tr nasıl bir iştir. SİNİR OLDUM.!!!!!!!!!!

@burcu00

e-imza..

Anladığım kadarıyla eyeterlik.cevre.gov.tr de halen daha ''eğitim katılımınız bulunmamaktadır'' ibaresi yer aldığı için.. Adıma sertifika oluşturuldu, keşke bunu da sisteme yükleyip GÖZLERİNE GÖZLERİNE GÖSTEREBİLSEK.!!

SİNİR OLDUM. Madem bunu internet üzerinden halletmek istiyorsun, koskaca bakanlığın uygulaması amatör kalıyor.

@guldeneylul
eğitimim şu an sistemde girilmiş olarak görünüyor hatta not olarak kaç aldığımda yazıyor ama belge hala onay sürecinde sizlerde durum nasıl bilmiyorum gelişmeyi bildireyim dedim

Egitim sayfasina girebiliyorum ama 32 ünite videosu bir türlü başlamıyor uzun sürede bekleme ragmem başlamadi sistemde bir sorun mu var bilgisi olan varmi.

Eğitime bugün başladım ve henüz 4. videoda takılı kaldım. Video açılmıyor uzun süredir bekliyorum sistemde genel bir hatamı var?

Uzaktan eğitim portalında bir problem mi var acaba bende 33.ünitede takıldım kaldım video telefondan da bilgisayardan da açılmıyor sistemde sıkıntı olabilir mi bilgisi olan var mı ?

@mertbatuhannn
Bende ayni sorundan hata bildirim formu doldurdum bakalim ne zaman düzelecek sizin video da bir gelisme varmi acaba.

Ben videoları tamamladım. Bazı arkadasların da videoların da sıkıntı olmustu. Büyük ihtimal sizin internetinizden kaynaklanıyor olabilir. Farklı bi wifi internet üzerinden denemenizi tavsiye ederim

26 sında başlayan eğitimim ayın 3. de bitecek. fakat ben eğitimi tamamladım. belgeleride yükledim, ödemeyide yaptım. Ama hala "Çevre Görevlisi Eğitimi Katılımınız Bulunmamaktadır.Lütfen Uzaktan eğitim programına eğitim için başvuruda bulununuz.."
hatasını veriyor. Acaba eğitim süresi yarın doluyoor onu mu beklemek lazım. aynı problemi yaşayan var mı?