• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Mühendisleri İçin Çevre Görevlisi Eğitimi - Başvuru (2018)

Özgür Aydın

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Hochreiter Biyogas A.Ş
Selam herkese. 7-21 Mayıs arasında başvuruları alınan eğitime askerde olmam nedeniyle katılamadım (başvuramadım). Sıradaki eğitim döneminin ve başvurularının ne zaman olduğuna dair bilgisi - tahmini olan var mı? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın ilgili web sitesinde konuyla ilgili bilgi ya da güncel duyuru bulunmamakta.

İyi günler arkadaşlar.çevre görevlisi başvurusunda bulundum.gmail e referans numarası karşısında şöyle bir yazı çıktı. Object referans not set top an instance of an object.akabinde 181 i aradım bana bir numara verdiler yardımcı olmadılar başka birime yonlendirdiler.en son taksi durağı çıktı.referans numarasını alabilmem gereken bir birim varmı acaba.

Mail şu şekilde

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180920-154506.png
    Screenshot_20180920-154506.png
    36.4 KB · Görüntüleme: 36
@erhancalli

Merhaba eğitimi bitirdiğinizde eğitim katılım sertifikanız oluşturulacaktır. Her o sertifika ile beklemeden ECBS'den belge başvurusunda bulunabilirsiniz.Belge ücretini de yatırdığınızda belgeniz çıkacaktır.

Erhan bey bende eğitime başladım sizde izlendi ibaresi var mı bazı arkadaşlar daha önceleden izlendi ibaresi yada yüzde 80 tamamlandı yazmasi gerekiyor diyorlar ama bende sadece tamamlandı diyip diğer video geçebilirsiniz diyor sizde de mi aynı şekilde yada bilen biri varsa yardimci olabilir mi ekte ki gibi görüntü geliyor iyi gunler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-21-09-32-28.jpg
    Screenshot_2018-09-21-09-32-28.jpg
    35.8 KB · Görüntüleme: 49
@burcu00 bir hafta var sanirim videolari izleyip sorulari cevaplaman icin. Telefondan videolari ileri sara sara izleyip, matematik islemlerini cevaplayabilirsin... Sonunda cikan sorulari cevapla direkt. Videolari hizlica gecebilirsin zaten ? Youtube'da da cevre gorevlisi egitimi cevaplari yazarsan cikan videonun altinda cevaplar var. Cevaplar tutuyor bilgin olsun....

@Asude Çavdar
Anladım teşekkür ederim

@burcu00
7 gün içerisinde istediğiniz zaman istediğiniz kadar izleyebiliyorsunuz evet 50 konu var izledikçe yüzde olarak gösteriyor

@mertcelikk
Merhaba ; Evet izlendi olarak yüzde olarak gösteriyor bende

referans numaran ile Halkbank 150 tl yatır sistemde yatırıldı yazınca Mail'den gelen mesajlarını takip et eğitimin başladığında mail ve teline gelecek.

Arkadaşlar Çevre görevlisi uzaktan eğitim videolarının sonunda çıkan sorularını doğru mu yapıp yapmadığımızı nasıl anlayacağız? Cevapları nasıl bulabilirim ?

@burcu00 çok teşekkür ederim :)

Arkadaşlar cevre görevlisi uzaktan eğitimi dersi 8.ünite olan atık yönetim yönetmeliği videosu son kısımda donuyor değerlendirme sorularını göremiyorum bu sorunu nasıl giderebilirim ?

@karanl01
Telefondan girdiğinde hiçbir eğitim videosunda sorun çıkmıyor ileri sararak izle soruları cevapla.