Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

iskele dediğin böyle olur !

Konu, 'ARŞİV' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

 1. Fatih Özcan

  Fatih Özcan Site Kurucusu

  Bakü sahilde iş güvenlikçi arkadaşlarla gezerken görüp kendimi gülmekten alıkoyamadığım bir manzara. Biz boşuna uğraşıyoruz şantiyede :)

  iskele (1).jpg

  iskele (2).jpg

  iskele (3).jpg

  iskele (4).jpg
   
 2. jackalcelep

  jackalcelep CMNet Üyesi

  bis ülke olarakda anlayıs olarakta hala işin işçiden önemli oldugunu düsünen gelişmekte olan ülkelerdeniz bu anlayısı degistiremedikce can kayıbımız olmaya devam edecektir sektörel olarak düsündügünüzde hiç bi yer digerinden farklı degil... hala iş saglıgı güvenligini saglmak için dısarıdan danısmanlar tutup tonlarca paralar döküyoruz ancak böyle bazı seyleri saglaya biliyoruz ne yazıkk ki anlayısımız bu yönde ülkemde traji komik hikayelerden biri daha işte
   
 3. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Bu resimler Bakü sahilde çekilmiş olsa bile :) Türkiyede örnekleri bolca mevcuttur.İskele ye kaynak bile yapılmaması gerektiğini öğrendim.Ama Onu geçtim tahtaları geometrik şekillerle birbirine iliştirmeleri ayrı bir ustalık,işçierin üzerinde çalışmalarından bahsetmiyorum bile..İnsanlar nasıl kazanıyorlar ekmek parasını..yazık..
   
 4. Uğur Maşalı

  Uğur Maşalı CMNet Üyesi

  Cevap: iskele dediğin böyle olur !

  Daha önce başka bir alan/yer ya da şantiyede başarılı olmuş bir çalışmadır.Ondan bu bölgede de bu şekilde sürdürülmüştür :) Komik olmasının yanında içler acısı bir durum.Fakat bu işin uzmanları bile; olmaması gereken durumları görmezlikten gelebiliyor, "bu seferlik birşey olmaz" diyip geçiştiriyorlar. Asıl üzücü olan işin bu kısmıdır.
   
 5. CMNet Okuru

  CMNet Okuru CMNet Üyesi

  Cevap: iskele dediğin böyle olur !

  adamlara öklid geometrisi yetmemiş reimann uzayında iş yapmaya başlamışlar. sovyetlerde matematik eğitimi hakikaten dedikleri kadar iyiymiş.

  (sonradan ek: reimann kim yav? riemann olacak)
   
 6. muhendis63

  muhendis63 CMNet Üyesi

  Cevap: iskele dediğin böyle olur !

  oda birşeymi karme kuzzen formülü bile bunu çözemez:)) bağlantılar mükemmelll...