• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Mobil imza

Olgaç Sürmelihindi

Mevzuat Grubu Lideri
Yönetim Grubu
Mevzuat Grubu
Firma
-
Arkadaşlar kolay gelsin. Dün mobil imza için kullandığım telefona mesaj geldi ve mesajda; 16 eylül'den sonra mobil imza işlemleriniz sona erecektir. Detaylı bilgi için 532'yi arayın diye. Bu sorunu yaşayan var mı? Yardımlarınızı bekliyorum.

@Olgaç Sürmelihindi
olabilmesi için çoğu şeyin değişmesi gerekiyor. Çevre Mühendislerinin hakkettikleri yerde olması gerekiyor falan. Bu şartlar altında da zor olduğundan benim pek umudum yok düzelebileceğine dair.

@İpek Yorulmaz
umutlar bizi ve değişeceğine inanırsak değişir ve bakış açımızı daha yeni umutlara çevirmeliyiz

arkadaşlar gsm operatörüne şikayetlerinizi bütün sosyal paylaşım sitelerinden şikayet sitelerinden dile getirin. böyle mağdur edildiğimizi en azından bir yere kazımak gerekir diye düşünüyorum

bakanlığın bu sabah itibari ile mobil imza ile ilgili maili
Bakanlığın mobil imza alt yapısını sağlayan firma ile olan anlaşması bitti o yüzden yaklaşık 3 aydır mobil imza desteği alamıyoruz. Bu sürede kullananlar yine kullanmaya devam edebiliyordu ancak git gide sorunlar artıyor ve kullanılmaz hale geliyor(güncellemelerden dolayı) mobil imza. Yeni bir firma ile anlaşıldı bu ay içinde onun entegrasyonu yapılacak ondan sonra düzelecektir bu durum

Benim mobil imzam çalışmıyor, türksele gittim ilgilenmiyor, faturasız hatları yokmuş değişim yapmak için..Müşteri hizmetlerini 3 defa aradım ancak çözüm yok..Zaman zaman son gün başvuruları son güne bile bıraktığımız oluyor, bu kadar uzun süren bir mağdurluk olamaz!!

ben 5 ayrı kanaldan şikayette bulundum arkadaşlar. herkes bir elden yüklenirse etki yaratacağına eminim. 2 senedir kullanıyorum hep sorun hep sorun. ama duur; Dörtçeker ya o yeter!:naslyany:

Ben ve eşim mobil imza kullanıyoruz .Eşim 1 ay oldu değiştireli halen mobil imza kullanamıyor üstüne üstlük her ay 5 tl telefon faturası ödeniyor. Aynı durum benim içinde geçerli , 1 hafta oldu kart değişeli mobil imza diye bir şey kullanılmıyor.Üstüne üstlük sadece bakanlıkta değil tüm banka işlemleri yada e devlet kanalındaki hiç bir işlemde kullanılmıyor.Müşteri hizmetleri aradığımızda sadece kayıt alıyorlar.Bir aydır eşimle beraber 10 tl fazladan telefon faturası ödüyoruz. O kadar garipler ki eşime hatta iki kez hat gönderdiler. Onunla da ilgili hiç bir işlem yok . En iyi başbakanlık şikayet birimine şikayet etmek BİMER bunlar herhalde direk tepeden indirme yapılırsa düzelecekler .Başka çare yok gibi:mad:

Mobil imzasi avea dan olan var mi, herhangi bi sıkıntı oluyor mu? Arkadaşlar mobil imza alacagim avea dan almayı düşünüyorum bilgi verir misiniz? Lütfen. Teşekkür ederim.

Eğer size bilgi gelirse banada bilgi verebilirmisiniz? Bende operatör değiştirmeyi düşünüyorumda...

Moderatörün son düzenlenenleri:
İki defa TİM'e gittim. Ellerinde faturasız kart olmadığını söylediler. Bugün Turcell'den aradılar. Kısaca Türkiye genelinde bir yoğunluk oluştuğundan, bu nedenle kart ulaşımında sorun yaşanabildiğinden bahsettiler. İstersem TİM'den yeni kart alabileceğim gibi, istersem adresime yeni kartı gönderebileceklerini belirttiler. Adrese teslim istedim. Kart gelince hiç bir işlem yapmamam gerektiğini ve onların beni arayacağını söyledi. Gelsin bakalım.