• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedat Azizoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi Başvurusu yapan arkadaşlar, sorununuz ile ilgili çalışma tamamlanmıştır. Başvurunuzu yapabilirsiniz.

Turkcell sizin kadar hızlı cevap veremiyor ama Sedat Bey :) Teşekkürler.

Ekleme: Turkcell'de Bankanızla görüşün bizde sorun yok, (İş bankasına'da giremiyorum) banka'da Turkcell mobil imza'da 2-3 gündür sorun var dedi. Oradan oraya salladılar beni :) Pazartesi düzelir inşallah.

Merhabalar Sedat Bey,

Yeni danışmanlık firması daha kurduk. yetki belgesi için başvuruda bulunacağız. ancak çevre bilgi sisteminde vergi numarası arattırdığımızda maliye bakanlığından alınamamıştır. diyor. vergi dairesine gittiğimizde online sistemimizde görünüyor demekte bununla ilgili yardımcı olabilir misiniz?

iyi çalışmalar, kolay gelsin

@Tarik Can
Tarık Bey Merhaba;
Bakanlık server arızası nedeni ile birkaç gündür hem maliyeden hemde nüfus tarafından veri alamıyoruz, şu an çalışmalarımız devam ediyor, geçici bir sistem hatası diyebilirim. Sorun giderildiğinde size bilgi vereceğim.
İyi Günler Dilerim.

Arkadaşlar;

Çevre bilgi sisteminde firma tesis kaydı yaparken karşılaşılan maliye bağlantı hatası ve e-izin tarafında ve kimlik bilgileri alanında kayıt esnasında karşılaşılan bağlantı hataları sorunu giderilmiştir. Artık işlemlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yalnızca mobil imzada sorun var onu da çözümlediğimizde size bilgi vereceğim.

İyi Günler Dilerim.

@Sedat Azizoğlu

bilgilendirmeniz için çok teşekkürler.

Arkadaşlar bakanlık serverlerinden kaynaklı sorunlar nedeni ile kurumsal e-posta adreslerine giremiyoruz. Bu sebepten dolayı göndermiş olduğunuz maillerde geri dönüşlerimiz gecikebilir. Çok acil sorunlarınızda izinlisans2@ormansu.gov.tr adresinden mail atabilirsiniz. Bu arada TC kimlik sorgulama girişleriniz ile çbs de firma tesis giriş işlemlerini sorunsuz yapabilirsiniz. E-çevre izinlerinde herhangi bir sorununuz olursa irtibat numarası 0312.586.35.81 yada buradan da iletebilirsiniz.

Tesis işlemleri> tesislere danışman ata> danışman firma çevre görevlisini seçip kontrol ettiğimde bazı firmaların yanında Bu İşletmeye Ait Eklenen Tesis Bulunmamaktadır. yazısını görüyorum hata mı var acaba

@seycan
Tesis İşlemleri>>>İşletme Protokol İşlemleri>>>ilgili firma kaydının en sağnda bulunan "Tesis İşlemleri" butonunu tıkla açılan sayfada tesis seçimini yaparak protokol dosyasını ekle ve tesis ekleme işlemini bu şekilde tanımladıktan sonra danışman (çevre görevlisi) atayabilirsin.

Arkadaşlar;

Çevre Bilgi Sisteminde ve E-izin sisteminde server sorunu giderilmiştir. Çevre İl Müdürlüklerine bilgi verebilirsiniz, bende bilgi vermeye çalışıyorum. Ayrıca çbs de kullanıcı ve şifre talebi olan kullanıcılar maillerini kontrol etsinler bilgilerinizi tek tek gönderiyorum.

İyi Günler Dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...