• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-Çevre İzinleri Sorunlarınız Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedat Azizoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Çevre Danışmanlık Yeterlilik Belgesi Başvurusu yapan arkadaşlar, sorununuz ile ilgili çalışma tamamlanmıştır. Başvurunuzu yapabilirsiniz.

@dutoprak
Öncelikle sakin olun başvurunuz yerinde duruyor :) yalnızca protokolünüzün bitiş tarihi geçtiğinde otomatik olarak biten ve iptal edilen protokollere düşmüş olabilir, yapmanız gereken tesis işlemleri>>>işletme protokol işlemlerinde firma protokolünü kontrol etmek iptal olmuşsa yeni işletme protokolü olarak sisteme eklemeniz gerekiyor.

Sedat Bey teşekkür ederm öncelikle hemen döndüğünüz için. Yanlız sorunu şöle daha detaylı yazayım . Firmama şirket şifremle girdiğimde protokolü devam eden firmlar içinde gözüküyor. Protokolün süresi ile ilgili bi sıkıntı yok. Firmayı şahsi giriş yöntemiyle sisteme girişimi yaptığımda bulamıyorum. Çevre görevlisi olarak gözüküyorum .Ekledim yani firmayı kendime . Ancak çevre izni için başvuru yapmak için gerekli butona bastığımda kayıtlı başvurunuz bulunamadı diyor. Bu işlemi başvurularım kısmını tıkladığımda da görüyorum. Bana firmanın kabul edilmiş gfbsi yok dior kaldıki bu mümkün değil.. Umarım anlatabilmişimdir. Saygılarımla

Sedat Azizoğlu iyi günler Sedat Bey. Benim çalıştığım firmaya(TAT) ait iki tane tesis var. e-izin işlemlerime giriyorum GFB başvurusu için.Fakat belge almak istediğim tesis değil de diğer tesis sistemimde gözüküyor. Tesis seçimine de tıklanmıyor.Yardımcı olursanız sevinirim.

@manicdep
Israrla tekrar arayın mutlaka açarım, tüm Türkiye tek telefon il müdürlükleri de dahil sorun olmuyor yetişebiliyoruz yada yetişmeye çalışırken meşgul olabiliyoruz :)

Tesis Bilgileri kısmından firmanın isimlerine bakarken hangi firma olduğunu nasıl anlayabiliriz vergi numaraları adresleri aynı 3 farklı firma görünüyor birbirinden farkını göremiyoırum

@seycan
Firma yerine tesis desek daha doğru olur, protokol yaparken ilgili tesis adının üzerine tıkladığımızda yada "tesis bilgileri" butonuna tıkladığımızda açılan pencerede tesis bilgilerini ve başvurularını detaylı olarak görerek doğru tesis olup olmadığını anlayabiliriz.

@Erdem AKGÜL
Aşağıda belirtilen numaralardan yetkililere ulaşabilirsiniz;

Atıksu Teknolojileri ve Proje Sube Müdürlüğü
1 Sube Müdür V.
2 Bengü Özge SERĐFOĞLU Çevre ve Sehircilik Uzmanı 586 32 17
3 Filiz DOĞAN Çevre ve Sehircilik Uzmanı 586 32 16
4 Engin AYAR Çevre Mühendisi 586 32 18
5 Berna ALADAĞ Çevre Mühendisi 586 32 19
6 Elif SAHĐN Çevre ve Sehircilik Uzman Yrd. 586 32 20
7 Lütfiye DUMLU Çevre ve Sehircilik Uzman Yrd. 586 32 21
8 Rahime ATASAGUN Çevre Mühendisi 586 31 96
9 Halime BEDĐRHANOĞLUYILDIZÇevre ve Sehircilik Uzmanı 586 32 00

@Sedat Azizoğlu
Sedat Bey peki başvuru aşamasında (GFB , İZİN VB.) lütfen tesis seciniz bölümünde aynı ticari isinde olan tesisler oluyor bunları nasıl ayırt edeceğiz, lütfen tesisi seçiniz kısmına tesisin adresininde yazıldığı bir sutun olsa çok iyi olur.

@Sedat Azizoğlu
Sedat Bey protokol aşamasında değil izin/lisans ve GBF aşamasında aynı ticari isimli tesislerimiz var bunlar şube ama işlemleri genel merkezlerinden yapıldığından ticari isimlerinde şube filan yazmıyor.

1.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...